Noizy ft. Varrosi - Meksikane (Official Video HD)
Lyrics: Noizy & Varrosi
Video by AtlazFilms

Available on:
https://www.deezer.com/us/album/75001182
https://open.spotify.com/album/0AFjsER6Hs668NDjIQKGPA
https://itunes.apple.com/us/album/meksikane-feat-varrosi-single/1438321216?ls=1

Chorus:
Femna byth e Madhe Mexicane
Tu Pi puro cubana origjinale
Hargjojna me grupin se kena pare
Hennessy-ja shum sweet tap fare

Varrosi: rap
O goca o goca a jeni per party
Doni me shku ke noizy hajde se ju co lali
Hennessy-ja e amel edhe super esht bari
Kercejm aty bregu pamja esht me te ik zari

Yea yea yea Do bojm cat dum ne
Noizy esht tu ardh mos mbo me bo be
Po deri sa te vi ai ma mir po ja nisim ne
Zemra hypi siper tha Po di me e the

U zee me u zee man living si Zini
Dridhi ti dridhi se une u bona dizzy
pini ju pini sw ma boni ma eassy
Splifi mas splifi tu qit tym si kur chimney

U sa rahat vec me pjeshka
bytha si kurrizi si ka breshka
Kjo esht ajo jeta si une desha
Noizy tu mkerku se une e rrejta

Chorus:
Femna byth e Madhe Mexicane
Tu Pi puro cubana origjinale
Hargjojna me grupin se kena pare

Noizy:rap
Ca bone mo bosi a e pa kush varrosin,
Mtha kam 1 party edhe ka femna Per noizyn,
Duket meksikane po mduket se asht shkodrane,
Por mduket se sjam I sigurt se dialektin pejane,

Se di cdo ndodhi brenda ksaj nate/dite,
Po jua them dhe 1 sekret kush ta gjej le tshkoj ta marri,
E kam 1 shok qe un thrras varri,
Dhe mrom ndark fitoj bast me rrealin,

I thash mduhen ca kele ti jap per kok te lalit,
Dhe msolli deri ktu me tha Hajde press te party,
Huh - mduket se Ma boni skemen,
Sepse varrin nuk e shoh dhe un kam ngel ketu mes skenes,

Le qe skam henesi Por nuk kam as terezi,
Zdi as si me shku shpi - mtrego mu ti,
Hajde kush po fut 1 bast 1 milion Stakoj 600 I Kom aty 400 mi sjellin shokt, jam nana

Chorus:
Femna byth e Madhe Mexicane
Tu Pi puro cubana origjinale
Hargjojna me grupin se kena pare

End:
Jena tok se bashku dit e nat,
Na Po dredhim e dredhim Krejt oa afat,
Du me kallxu dicka nga jeta bene tash,
Se sonte Po mkujtohen plot sene,
AZET ft. ZUNA & NOIZY - KRIMINELL (prod. by DJ A-BOOM) ► “FAST LIFE” jetzt vorbestellen...
Dhurata Dora ft. Soolking - Zemër Produced by: BIGBANG (REDBOX Ent...
Noizy - Nuk kan besu (Official Video 4K) Muzika: Otr Records Teksti: Noiz...
AZET feat. RAF CAMORA - QA BONE (Official Audio) QA BONE - nur 0,69€ bei iTunes....
DARDAN x MOZZIK ~ A MILLY ►Kanal jetzt abonnieren: http://...
BONEZ MC & RAF CAMORA feat. MAXWELL - Ohne mein Team CrhymeTV abonnieren ►► http://yt...
Gjiko ft. Skerdi - Si Bugatti Download or Stream: https://lnk....
Noizy - 100 Kile [Prod. ELGIT DODA] “100 Kile“ by Noizy. Get the so...
Noizy ft. Elgit Doda - Pa mu (Official Video HD) Facebook: https://www.facebook.c...
RAF Camora - Andere Liga (prod. Beataura & RAF Camora) Channel abonnieren ►► http://ytb...
Noizy - Big Body Benzo (Prod. by A-Boom) Instagram: https://www.instagram...
Noizy x MatoLale - Adrenaline (Official Video 4K) Prod by 23Z Mix/Master by Mareng...
ZUNA feat. AZET & NOIZY - NUMMER 1 prod. by DJ A-BOOM ► “Mele7” jetzt vorbestellen: ht...
Noizy - Midis Tirone (Official Video HD) Facebook: https://www.facebook.c...
Senidah x RAF Camora - 100% Slušajte "100%" na svim streamin...
Mozzik - Madonna (prod. by Rzon) Mozzik - Madonna jetzt überall o...
BONEZ MC & RAF CAMORA - PALMEN AUS PLASTIK CrhymeTV abonnieren ►► http://yt...
Mozzik - Cocaina Outnow in itunes deezer spotify...
Noizy ft. Varrosi - Meksikane (Official Video HD) Lyrics: Noizy & Varrosi Video by...
Noizy - Digital Love (Official Video HD) Music: Dj Crax Hitsound & Rvchet...
Noizy - Bojm pak muhabet (Prod. by A-Boom) Instagram: https://www.instagram...
Noizy - Kallabllak (Prod by Rvchet) Director: Endi Hoxha & Fatlum Ne...
Enca ft. Noizy - Bow Down (Official Video HD) Itunes : https://itunes.apple.co...
Noizy - Number One (Prod. by A-Boom) Facebook: https://www.facebook.c...
RAF CAMORA - Primo (prod. X-Plosive & RAF Camora) CrhymeTV abonnieren ► http://ytb...
Noizy - AK47 [Official Video] (Prod. by A-Boom) “AK47“ by Noizy. Get the song h...
Noizy - Gunz Up (Official Video HD) THE LEADER Instagram: https://www.instagram...
RAF Camora - SAG NIX (Anthrazit RR) #02 SAG NIX auf Spotify ► http://spt...
Noizy - Gjuha e kampionit Lyrics: Noizy Video: Elmino Avai...