Noizy - Big Body Benzo (Prod. by A-Boom)
Instagram: https://www.instagram.com/noizy/
Chorus:
We got that big body benZo,
The whip ain't no rental,
We got that small body Porscha,
We like to call them torture.

Rap: l
Big bodies big bodies Mercedes Benz,
Nuk ma bleu mami as Babi I bleva vet,
Nuk qellova I pasur Po nuk u derzova n'jet,
Se dikur ka qen 1 enderr tash i kam ne rrealitet,

Ata qe m'njohin krejt e din ca bona,
Imazhi I Atij qe nga zerro shkoj ne miliona,
Me ne fund kan kuptim gjith ato netet pa Gjum,
Tash Ja vleti krejt n'fund tash Ju shoh Kush esht n'fund,

Ato Folin per t'kalumen un buzqeshi nga e ardhmja,
Ata m'thojn me kujtohet Un Ju them ca kam me bo,
Jam I sigurt prandaj kam sukses,
-Punova shum t'vi ktu - prandaj ska mo kthes,

Small body Porscha ftyren sikur kobra,
Osht e zez sterr por nga zoni e njofta,
Ku ku ca bojka zemra s'lujka lojna,
Kur jam mbi te bona 1 dhe s'ka mo ndoshta,

Chorus:
We got that big body benZo,
The whip ain't no rental,
We got that small body Porscha,
We like to call them torture.


Noizy: Rap ll
Small body small body porsche Nine Eleven,
Gazin deri n'fund ndjenja sikur me kon Heaven,
Dije Se sum sheh dot ti mundesh me ngju vec eren,
I'm like brruuuummmm Nuk dihet ikem apo erdhem,

- fuck a e Inat G,
Ma kan zili buzqeshjen un buqeshi dhe ma Zi,
Big money big money clean money dirty money,
Ktu ka vec 1 rregull you with me or run from me,

- Fuck a inat g
shkelqeni aq shum sikur diamanti n'drit,
Per Krejt ata qe arriten tu kacafyt,
Coni shampanjat n'qiell edhe derdhe para syt,

Ora U ka bo me pluhur? - laje me shampanj,
N big body Benz that bitch is so fine,
Mos em Shih shtremt Se - un Nuk t'kam faj,
Se t'gjith Patem qellime n'jet Por un I pata n'maj,

Chorus:
We got that big body benZo,
The whip ain't no rental,
We got that small body Porscha,
We like to call them torture.

Rap: 3
6 point 5 6 point 3
Big body big body A M G,
S'esht fabrik makaronash Esht fabrik mercedezash,
Kur I sheh t'parkum jasht duken sikur tuf panterash,

Ju jeni tuff pederash Si kurva ju vika era,
Ju m'tregoni mu per bosa Un tregoj per milionera,
Jena real deri n'dhe mos Na bo sikur S'na njeh,
Ti ke ngju per Lil Kolin Varrosin shqipe ca the?

Young money Don vidi what you want don sticky?
Ring ring telephone same number same digits,
Them boys want beef? then it's on,
Icy Edi-B & Faton.

We got Ak's in Shadows Mali G Top dons,
Young killers big dealers Escobars & so on.
shkojm Thell - Jena Familja Ne Keshtjell.
Money money money vec ato Dina me ndjell,

Aboom? What bring that magic back,
Call up Lil Kido tell him come we make a Banger,
Banger banger Hajd ti cmendim krejt kta,
Hustle on the road nga e premtja te e premtja.
AZET ft. ZUNA & NOIZY - KRIMINELL (prod. by DJ A-BOOM) ► “FAST LIFE” jetzt vorbestellen...
Dhurata Dora ft. Soolking - Zemër Produced by: BIGBANG (REDBOX Ent...
Noizy - Nuk kan besu (Official Video 4K) Muzika: Otr Records Teksti: Noiz...
AZET feat. RAF CAMORA - QA BONE (Official Audio) QA BONE - nur 0,69€ bei iTunes....
DARDAN x MOZZIK ~ A MILLY ►Kanal jetzt abonnieren: http://...
BONEZ MC & RAF CAMORA feat. MAXWELL - Ohne mein Team CrhymeTV abonnieren ►► http://yt...
Gjiko ft. Skerdi - Si Bugatti Download or Stream: https://lnk....
Noizy - 100 Kile [Prod. ELGIT DODA] “100 Kile“ by Noizy. Get the so...
Noizy ft. Elgit Doda - Pa mu (Official Video HD) Facebook: https://www.facebook.c...
RAF Camora - Andere Liga (prod. Beataura & RAF Camora) Channel abonnieren ►► http://ytb...
Noizy - Big Body Benzo (Prod. by A-Boom) Instagram: https://www.instagram...
Noizy x MatoLale - Adrenaline (Official Video 4K) Prod by 23Z Mix/Master by Mareng...
ZUNA feat. AZET & NOIZY - NUMMER 1 prod. by DJ A-BOOM ► “Mele7” jetzt vorbestellen: ht...
Noizy - Midis Tirone (Official Video HD) Facebook: https://www.facebook.c...
Senidah x RAF Camora - 100% Slušajte "100%" na svim streamin...
Mozzik - Madonna (prod. by Rzon) Mozzik - Madonna jetzt überall o...
BONEZ MC & RAF CAMORA - PALMEN AUS PLASTIK CrhymeTV abonnieren ►► http://yt...
Mozzik - Cocaina Outnow in itunes deezer spotify...
Noizy ft. Varrosi - Meksikane (Official Video HD) Lyrics: Noizy & Varrosi Video by...
Noizy - Digital Love (Official Video HD) Music: Dj Crax Hitsound & Rvchet...
Noizy - Bojm pak muhabet (Prod. by A-Boom) Instagram: https://www.instagram...
Noizy - Kallabllak (Prod by Rvchet) Director: Endi Hoxha & Fatlum Ne...
Enca ft. Noizy - Bow Down (Official Video HD) Itunes : https://itunes.apple.co...
Noizy - Number One (Prod. by A-Boom) Facebook: https://www.facebook.c...
RAF CAMORA - Primo (prod. X-Plosive & RAF Camora) CrhymeTV abonnieren ► http://ytb...
Noizy - AK47 [Official Video] (Prod. by A-Boom) “AK47“ by Noizy. Get the song h...
Noizy - Gunz Up (Official Video HD) THE LEADER Instagram: https://www.instagram...
RAF Camora - SAG NIX (Anthrazit RR) #02 SAG NIX auf Spotify ► http://spt...
Noizy - Gjuha e kampionit Lyrics: Noizy Video: Elmino Avai...